GELENEĞİN BİRİKİMİNDEN YENİ BİR DÜŞÜNCENİN İNŞASINA...

BAĞIŞ E-BÜLTEN

İslam İktisadı Ödülleri ve İslam İktisadı Atölyesi 2019

Koordinatör: Lütfi Sunar
Koordinatör: Ahsan Shafiq

İLKE Derneği bünyesinde kurulan İslam İktisadı Araştırma Merkezi (İKAM)’nin düzenlediği 7. İslam İktisadı Atölyesi, 5-7 Nisan 2019 tarihlerinde “İslam İktisadında Para” başlığı ile İstanbul’da Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde gerçekleştirilecek. İlmi Etüdler Derneği (İLEM) ve Türkiye İktisadi Girişim ve İş Ahlakı Derneği (İGİAD) ve Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi işbirliğinde gerçekleştirilecek olan atölyede bu sene “İslam İktisadında Para” konusu ile ilgili tebliğlere yer verilecek.

Yedincisi düzenlenecek olan İslam İktisadı Atölyesi’nde para konusunun bütün yönleriyle detaylı bir biçimde ele alınması hedefleniyor.

İSLAM İKTİSADI ÖDÜLLERİ

İKAM tarafından 2017 yılında verilmeye başlanan İslam İktisadı Ödülleri’nin ikincisi 5 Nisan 2019 Cuma günü Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Prof. Dr. Raşit Küçük Konferans Salonu’nda düzenlenecek törenle takdim edilecek.

İslam İktisadı Ödülleri İslam İktisadına Katkı, İslam İktisadı Uygulama ve İslam İktisadı Araştırma olmak üzere üç dalda takdim ediliyor.

Tarih Başlangıç Bitiş Yer
05 Nisan 2019 18:00 Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi