GELENEĞİN BİRİKİMİNDEN YENİ BİR DÜŞÜNCENİN İNŞASINA...

BAĞIŞ E-BÜLTEN

23 Mayıs 2020

İLEM Eğitim Programı 19. Dönem Mezunlarını Verdi

İLEM Eğitim Programı 2019-2020 Kapanış Paneli ve Mezuniyet Programını 17 Mayıs 2020 Pazar günü saat 14.00’te online ortamda gerçekleştirdi.

Her sene dönemin son dersini yapmak ve üç yıl süren İLEM Eğitim Programını başarı ile tamamlayan öğrencilerimiz için düzenlediğimiz mezuniyet programını büyük bir coşku ile yüz yüze gerçekleştiriyorduk. Bir süredir tüm dünyayı etkisi altına alan virüs salgınının neden olduğu olağanüstü hâl durumu, bu sene fiziki olarak yan yana gelmemizi imkânsız kıldı. İçinde bulunduğumuz bu mücbir sebepten dolayı öğrencilerimizin mezuniyet heyecanını bir nebze olsun paylaşabilmek için bu seneki kapanış ve mezuniyet programımızı zoom programı üzerinden online olarak gerçekleştirdik.

İLEM Eğitim Programını başarı ile tamamlayan 41 öğrencimizin mezuniyet heyecanına ortak olduğumuz program selamla konuşmalarının ardından derneğimizin kurucu başkanı Lütfi Sunar ve halefleri kıymetli hocalarımız Yusuf Alpaydın ve Süleyman Güder Sivil Akademi Perspektifinden Özerk Bir Bilim Düşüncesinin İmkânı” başlıklı kapanış panelini gerçekleştirdi. Panelin ardında hocalarımız, mezun öğrencilerimiz ve mensuplarımız İLEM’e dair duygu ve düşüncelerini paylaştı. Mezun öğrencilerimizden Yusuf Ubeydullah Gülaçar’ın müzik dinletisinden sonra program iyi niyet temennileri ile nihayete erdi.