GELENEĞİN BİRİKİMİNDEN YENİ BİR DÜŞÜNCENİN İNŞASINA...

BAĞIŞ E-BÜLTEN

22 Aralık 2021

İLEM 3. Yazı Kampı’na Başvurular Devam Ediyor!

Heyecanla beklenen İLEM 3. Yazı Kampı’na başvurular devam ediyor!

Yazma eyleminin ele alındığı İLEM Yazı Kampı programının üçüncüsü, 4-5 ve 6 Ocak 2021 tarihlerinde “Yaşamak ve Yazmak” temasıyla gerçekleşiyor. Bir gelenek haline gelen İLEM Yazı Kampı programlarında “Nasıl Daha İyi Yazabilirim?” ve “Neyi Nasıl Yazmalıyım?” soruları 15 oturumda ele alınarak konuya ilgi duyanların yoğun katılımlarıyla tamamlanmıştı. Zoom altyapısıyla düzenlenecek üçüncü program ise altı oturum ve bir konser ile ilgililerle buluşacak.

Programa dair açıklamalarda bulunan İLEM Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Macit, Yazı Kampı ile nitelikli okur ve yazar adaylarını tecrübeli yazarlar ile buluşturduklarını dile getirdi. İlk iki programın tecrübesi ile hareket ettiklerini dile getiren Macit, daha sağlam bir altyapıyla üçüncü programa hazırlandıklarını ifade etti. Yazma eyleminin püf noktalarının ele alınacağı programın katılımcılarından ve programa dair olumlu geri dönüşlerinden bahsederek sözlerini sonlandırdı.

Buna göre İLEM 3. Yazı Kampı’nda: Halil Berktay, Seval Şahin, Önder Küçükural, Necip Tosun, Kurtuluş Kayalı ve Aykut Ertuğrul konuşmalarını gerçekleştirecek. Konuşmacıların moderatörlüğü ise Ercüment Asil, Mesut Koçak, Cengiz Yalçınkaya, Mesut Bostan ve Okan Erdağı tarafından yürütülecek. Ayrıca programın kapanışında Ahmed Şahin ve Ali Tan tarafından musiki dinletisi gerçekleştirilecek.

 

Katılım Şartları ve Notlar:
• Son Başvuru Tarihi 24 Aralık 2021’dir.
• İlgi duyan herkes programa başvurabilir.
• Program, Zoom alt yapısı üzerinden online olarak gerçekleştirilecektir.
• Talep edilmesi durumunda program sonunda katılım belgesi verilecektir.
• Konuşma kayıtları program sonunda katılımcılarla belirli gün ve saatlerde geçerli olmak koşuluyla paylaşılacaktır.

Başvuruların halen devam ettiği İLEM 3. Yazı Kampı sizleri bekliyor.


Başvuru için:

https://akademikegitimler.ilem.org.tr/course/6