E-Bülten Kaydı

Bülten 4

İlmi Etüdler Derneği Olarak her 6 aylık dönemde bir yayınladığımız İLEM Bültenin 4. Sayısını sizlerle sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Geçen 6 aylık süre içerisinde, dernek olarak gerçekleştirdiğimiz sunum, seminer, konferans ve kongre gibi bir çok etkinliğimizin değerlendirme yazılarını İLEM Bülten 4 Kış 2012 sayısında bulmanız mümkün.

Gezi inceleme, kitap değerlendirme yazılarının yanı Doç. Dr. Teyfur Erdoğdu ile tarih yazıcılığı üzerinde önemli bir röportaj gerçekleştirdik. Ayrıca İLEM Eğitim Programı ile İLEM İhtisas Programı ile ilgili olarak da önemli detaylara yer veren yazıları sizinle paylaştık. Yeni Eğilimler Seminerleri Kapsamında gerçekleşen İletişimden Edebiyata, Psikolojiden Uluslararası İlişkilere birçok disiplinde gerçekleştirilen sunumlara dair değerlendirme yazıların da İLEM Bülten 4'de yer verdik. Her 3 sunumu çok fazla ilgi gören İslam İlim Geleneği seminerlerine de yer ayırdığımız bültende seminerlerle ilgili önemli değerlendirmeler yer alıyor.

Yeni bir döneme başlarken geçmişte bıraktığımız hatalardan ders alarak ve başarılarımızı gelecek başarılarımıza referans tutarak sizlere akademik çalışmalarınızda katkı sağlamak maksadıyla daha iyi çalışmalar yapma gayreti içinde olacağımızı belirtiriz.

İLEM - İlmi Etüdler Derneği

TARAFINDAN HOST EDİLMEKTEDİR.