E-Bülten Kaydı

banner_a416e9302787ca0c9ed29436c48f52f65b4eb0c6.jpg
Güncel Program

İLEM İhtisas,  2018 Bahar dönemi ile birlikte 13. eğitim dönemine merhaba diyor. İLEM İhtisas, sosyal ve beşeri bilimler alanında kuşatıcı bir perspektif ile özgün bir program sunmaktadır. Farklı alanlardan lisansüstü öğrencileri bir araya getiren çalışma gruplarımız odaklandığı disiplinlerde katılımcılara etkileşim ve paylaşım imkânı vermektedir.

Bu dönem Edebiyat, Eğitim, Felsefe, İktisat, İslam İlimleri, Siyaset, Toplum çalışma gruplarımız; dersler, okuma grupları, sunumlar, dizi seminerler ve atölyeler ile zengin bir akademik dönem planladı.

Programlarımızdan, lisansüstü çalışma yaptığınız alanda bir çalışma grubunun derslerine girerek, alanınızda derinleşebilir; okuma gruplarına katılarak, özgün yaklaşımları keşfedebilirsiniz. Disipliner sınırlardan bağımsız açılan atölyelere yetkinliklerinize göre katılım sağlayabilir, akademik üretimlerin bir paydaşı olabilirsiniz. Dönem içerisinde çalışma gruplarının ilan edeceği sunum ve dizi seminerleri takip etmeniz, ihtisas alanınızda güncel tartışmaları yakalamanızı sağlayacaktır.

Değerli hocalarımızın gayretleri ve gönüldaşlarımızın emekleriyle vücut bulan 2018 Bahar Programımızın, genç ilim insanları için bereketli olmasını niyaz ediyoruz.

 

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız.

-   A   +

İLEM - İlmi Etüdler Derneği

TARAFINDAN HOST EDİLMEKTEDİR.