E-Bülten Kaydı

Bilimsel Bilgi Kaynaklarının Stratejik Kullanımı Eğitimi
  • Eğitimci : Metin Tunç
  • Yer : İLEM Konferans Salonu
  • Başlangıç : 26 Ocak 2014 Pazar - 14:00
  • Bitiş : 26 Ocak 2014 Pazar - 16:00
-   A   +

    İlmi Etüdler Derneği'nde (İLEM) lisansüstü ve doktora sonrası çalışmalarına devam eden tüm akademisyenlerin katılabileceği bilimsel bilgi kaynaklarının stratejik kullanımına yönelik bir eğitim düzenlenecektir. Bu eğitimde bilimsel bilgi kaynaklarının daha stratejik ve verimli kullanmaları noktasında katılımcıları bilgilendirmek amaçlanmaktadır.
 
Eğitim süresince ulusal ve uluslar arası akademik ve bilimsel performans değerlendirmeleri hakkında bilgi verildikten sonra, performans değerlendirme perspektifinde önemli bilgi kaynakları ve bu bilgi kaynaklarının kullanımına değinilecektir. Son olarak da interaktif uygulama örnekleri ile katılımcıların bilimsel bilgi kaynaklarının kullanımına dair bilgi ve becerilerinin artırılması öngörülmektedir.
 

Dr. Metin TUNÇ tarafından yürütülecek olan eğitim 26 Ocak Pazar günü sat 14.00-16.00 saatleri arasında İLEM'de gerçekleştirilecektir. Kontenjanı sınırlı olan eğitime yüksek lisans-doktora düzeyinde çalışmalarını yürüten tüm akademisyenler kayıt yaptırarak katılabilirler.

 

 

İLEM - İlmi Etüdler Derneği

TARAFINDAN HOST EDİLMEKTEDİR.